TÜRKİYE İÇİN ÖZEL VE AYRICALIKLI FIRSATLAR

Her yıl Fuar Başkanlığı, artı hizmetlerin tadını çıkararak fuara katılmalarını sağlamak için, tükeninceye kadar, uluslararası turistik gezinti yerlerinin sınırlı sayıda seçkin temsilciliklerine özel ayrıcalıklı bir fırsat paketi hazırlamaktadır.

Bu pakete erişim sağlayabilirler:

  • Fuara katılımları sırasında ve sonrasında Fuarın, halkın büyük beğenisi ile karşılaşan katılımcılar
  • Fuar ziyaretçileri ve İsviçreli gezginler tarafından her zaman beğenilen ve talep gören prestijli turistik yerler
  • Fuar ziyaretçilerinin ve İsviçreli gezginlerin ilgiyle izlediği veya Organizasyon Komitesinin İsviçre turizminin gelecek hedefleri olarak tanımladığı, yeni gezinti yerleri

Özellikle, gidilecek bu yer­ler için, Fuarın Organizasyon Komitesi, aralarında fuar sırasında ve sonrasında büyük çapta anketler, piyasa araştırmaları, online şöhreti analiz eden ileri teknoloji yazılımların olduğu önem­li turizm pazarlama araçla­rı kullanmakta ve en başta Lugano’da bulunan İtalyan İsviçre Üniversitesi’nin Unesco kürsüsü olmak üzere pre­stijli uluslararası kuruluşlar ile saygın işbirliklerinden faydalanmaktadır.

2016 FIRSATLARI ŞÖYLEDİR:

Uçuş: Her katılımcı için gidiş-dönüş uçak bileti. Fuarın Organizasyon Sekreterliği, uçuşlara rezervasyon yapmakta ve ilgili tüm faaliyetleri yöneterek, en yakın hava alanından gidiş ve dönüş seyahatini en iyi şekilde organize etmektedir.

Havaalanı transferi: Organizasyon Sekreterliği, her uçuş için direkt Lugano merkezindeki otele/otelden havaalanı transfer hizmeti sağlamaktadır. Aynı zamanda Fuar Merkezine/Fuar Merkezinden her gün ulaşım da vardır.

Lugano’da en az 4 yıldızlı otelde rezervasyon : Fuar Lu­gano’daki en prestijli oteller ile sıkı işbirliği içindedir. Oteller, hem iş hem de dinlenme amaçlı bir konaklamanın tamamen tadını çıkarmaya olanak tanıyarak, konfor ve ayrıcalıklı hizmetler ve sadece Fuar Merkezine değil şehrin ilgi çekici noktalarına da yakınlık dikkate alınarak seçilmiştir.

Grafiksel stand kişiselleştirmesi: stand, önceden tamamen hazırlanmış olması ve anahtar teslim edilmesi dışında, güçlü duygusal ve estetik etkiye sahip dev posterler sayesinde çok fazla kişiselleştirilecektir.

Salon dışındaki bütün yan etkinliklere erişim : Salon, örneğin Lac’ta rehber eşliğinde tur gibi, Lugano Kültür merkezini ve Unesco Mirası Bellinzona kalelerine ziyaretler, Güney Avrupa’nın en büyük fabrika mağazası Fox Town’da alışveriş, Mahzenlerde Ticino şarap geleneğinin tadımları ve karakteristik mahzenler gibi şehrin diğer ilgi çekici noktalarını kapsayan, sizler için ayrılmış zengin bir yan etkinlik programı tasarlamıştır.

Katılımcılar için özel partiye davet: 30 Ekim 2016 açılış gecesinde, Fuar Merkezinin bir pavyonunda, tüm katılımcılara özel büyük bir parti düzenlenecektir. Önemli uluslararası ilişkilerin kurulabildiği eğlenceli bir an.

Özel paketler sınırlı sayıda olduğundan, ticari danışmanlarımızın irtibata geçebilmesi ve daha fazla bilgi alabilmeniz için lütfen aşağıda yer alan formu doldurun.

Şirket/Kurum(gerekli)

İlgili Kişi(gerekli)

E-posta(gerekli)

Telefon

İlgilendiğimiz alan ölçüsü
9 metrekare (1 görevli için her şey dahil)12 metrekare (2 görevli için her şey dahil)18 metrekare (3 görevli için her şey dahil)24 metrekare (4 görevli için her şey dahil)

Not